Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Náš příběh

S okouzlující Jennifer Young jsme se setkali na britském velvyslanectví v Praze. Získala nás svou bezprostředností, odborností, zapálením pro věc. A tak přestože jsme prioritně obchodníky s luxusními parfémy, pustili jsme do práce na projektu, který do České a Slovenské republiky přiveze krémy, séra, masky a další produkty pro péči o pleť onkologických pacientů i těch, kteří sice netrpí onkologickým onemocnění, ale trápí je kožní problémy nebo mají jen citlivou pleť. Je vždy těžké uvést na trh novou značku a to, zda se nám to daří, můžete posoudit jen vy. Takže Vás prosíme, kdykoliv nás kontaktujte, sdělujte nám své poznatky a připomínky.

Kontakty pro tento účel:

info@sunnyspa.cz

https://www.facebook.com/Emphatiacz/?fref=ts

 

Kdo je Jennifer Young?

Jennifer Young má titul BSc (Hons) v oboru biologie a je zkušená mikrobioložka, je kvalifikovaná praktická nutriční terapeutka, spolupracovnice Královské medicínské společnosti, kvalifikovaná aromaterapeutka, terapeutka krásy a výrobce různých přípravků. Má dvě postgraduální kvalifikace v oblasti zdraví, byla uznána soudem jako expertní svědek pro případy pracovního zdraví a aktivně působí v lékařském výzkumu. Je tvůrcem Defiant Beauty, specializované péče o pleť pro onkologické pacienty, je zakladatelkou společnosti www.BeautyDespiteCancer.co.uk a autorkou "Recognize Yourself" - průvodcem pro krásu a pohodu pro ty, kteří žijí s rakovinou i pro zdravé, kteří se chtějí starat o své fyzické i duševní zdraví.