Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Náš příběh

S okouzlující Jennifer Young jsme se setkali na britském velvyslanectví v Praze. Získala nás svou bezprostředností, odborností, zapálením pro věc. A tak přestože jsme prioritně obchodníky s luxusními parfémy, pustili jsme do práce na projektu, který do České a Slovenské republiky přiveze krémy, séra, masky a další produkty pro péči o pleť onkologických pacientů i těch, kteří sice netrpí onkologickým onemocnění, ale trápí je kožní problémy nebo mají jen citlivou pleť. 

Náš příběh

S okouzlující Jennifer Young jsme se setkali na britském velvyslanectví v Praze. Získala nás svou bezprostředností, odborností, zapálením pro věc. A tak přestože jsme prioritně obchodníky s luxusními parfémy, pustili jsme do práce na projektu, který do České a Slovenské republiky přiveze krémy, séra, masky a další produkty pro péči o pleť onkologických pacientů i těch, kteří sice netrpí onkologickým onemocněním, ale trápí je kožní problémy nebo mají jen citlivou pleť. 

1 položek celkem